Majčin dan 2018.

Druge nedjelje mjeseca svibnja tradiocionalno se obilježava Majčin dan. Dan u čast našim majkama, dan koji je svakoj majci poseban jer se podsjeća na bogatstvo koje je rodila, osjećaj zahvalnosti  za svaki djetetov osmijeh, sreća za svaki djetetov uspjeh, tuga i briga za svaku djetetovu suzu. Majke su uvijek tu, uz nas, bodre nas, tješe, vesele se zajedno s nama, plaču zajedno s nama, ali nikad ne odustaju i  uvijek žele još više i još bolje za svoje dijete.  Učenici nastavnih mjesta Waiblingen i Winnenden izrađivali su čestitke majkama  koje su ispunili toplim riječima zahvalnosti i ljubavi koju osjećaju. U suradnji za Katoličkom zajednicom Waiblingen i fra Ivanom, učenici Hrvatske škole upriiličili su Majčin dan kratkim programom na kraju sv. mise u nedjelju 13. svibnja.  U stihovima posvećenim roditeljima učenici su izrekli riječi utjehe, motivacije i osjećaja prema svojim majkama i očevima, a pjesmom Hvala mama, hvala tata učenica Matea Pranjić dotakla je svako srce u ispunjenoj crkvi.

objavio: Marija Prpić   datum: 14. 5. 2018.

Majčin dan 2018.

objavio: Marija Prpić   datum: 14. 5. 2018.