Dani zahvalnosti za plodove zemlje

Šuštanjem lisća i šapatom kiše ušuljala se jesen u svako dvorište. Crvenkasto žute krošnje drveća okružile su nas gdje god krenuli, a sunčeve zrake još uvijek svojom toplinom uveseljavaju svakog za vrijeme jesenske šetnje. Mjesec listopad, mjesec kad je jesen već naveliko pokazala svoju raskoš, je mjesec obilježavanja Dana zahvalnosti za plodove zemlje, Dana kruha i Dana jabuka. U suradnji s fra Ivanom i roditeljima, učenici Hrvatske škole nastavnog mjesta Waiblingen kratkim su programom 7.listopada za vrijeme mise upriličili slavlje i dali svoj doprinos u zahvali. Nakon svete mise, roditelji su pripremili slastice kojima su se zasladili svi prisutni.

objavio: Marija Prpić   datum: 14. 11. 2018.

Dani zahvalnosti za plodove zemlje

objavio: Marija Prpić   datum: 14. 11. 2018.