RASPORED I ORGANIZACIJA NASTAVE

Važeći raspored organizacije hrvatske nastave prema nastavnim mjestima.

"VAŽNO" - izmjene nastavnog dana za nastavna mjesta: Stuttgart Süd, Wernau, Stuttgart Ost.

U školskoj godini 2020./21. nastava materinjeg jezika, hrvatska nastava, održavat će se u učionicama škola domaćina te na daljinu putem virtualnih učionica.

Na nastavnim mjestima gdje su škole domaćini odobrili i dozvolili održavanje vanjskih aktivnosti, a u to se ubraja i nastava materinjeg jezika, nastava će se održavati prema rasporedu u učionicama poštivajući aktualne epidemiološke mjere.  Obzirom na različite odluke škola domaćina, određeni dio škola odobrio je organiziranje nastave isključivo za učenike koji redovno polaze tu matičnu školu ili organiziranje nastave formirajući nastavne skupine strogo po godištima. Kako bismo omogućili i u takvim školama nastavu, učitelji/ice izradili su organizacijski plan održavanja te će o istome obavijestiti roditelje.

IZMJENE NASTAVNIH DANA

U ovoj školskoj godini:

na nastavnom mjestu Stuttgart Süd ( Lerchenrainschule) nastava će se održavati petkom umjesto srijedom. Također, umjesto učiteljice Tee, nastavu preuzima učiteljica Katarina Dominković,

na nastavnom mjestu Wernau (Schlossgartenschule) nastava će se održavati srijedom umjesto četvrtkom,

za nastavno mjesto Stuttgart Ost došlo je do promjene škole domaćina, te će se nastava  održavati u Ameisebergschule, ujedno nastava će se održavati četvrtkom umjesto petkom ( obzirom na trenutno neodobravanje zbog Covid 19 za 1.polugodište nastava će se održavati u Centru hrvatske nastave, Mercedesstr.3 Bad Cannstatt). Nastavno mjesto preuzima učiteljica Tea Žunić.

ONLINE NASTAVA

Na nastavnim mjestima gdje trenutno nije odobreno organiziranje učioničke nastave ili je odobreno djelomično, za učenike će se organizirati i nastava na daljinu odn.online nastava. U ovoj školskoj godini održavat će se isključivo preko virtualnih učionica  (Google Classrooms)

Za pristup učionicama potrebno je imati kreiran Google račun te pristupnu @gmail adresu. Kodove za pristup učionicama ili pozivnice za iste, učenici(roditelji) će zaprimiti od svojih učitelja/ica.

VAŽNO!

Svaki održan sat online nastave vrijedi kao i učionički sat te se izvršavanje zadataka i/ili prisustvovanje video konferencijama  broji kao dolazak na učioničku nastavu.

Raspored i kontakti učitelja/ica u prilogu.

U ime učitelja i učiteljica Koordinacije Stuttgart zahvaljujemo se na strpljenju, razumijevanju i suradnji u organizaciji nastave.

objavio: Sandra Kovačić   datum: 25. 9. 2020.

RASPORED I ORGANIZACIJA NASTAVE

Važeći raspored organizacije hrvatske nastave prema nastavnim mjestima.

IZMJENE NASTAVNIH DANA

U ovoj školskoj godini:

ONLINE NASTAVA

VAŽNO!

Raspored i kontakti učitelja/ica u prilogu.

objavio: Sandra Kovačić   datum: 25. 9. 2020.