Literarni natječaj „Pismo svetom Nikoli“

Ove godine nažalost nismo mogli održati naše tradicionalne priredbe i proslave povodom Svetoga Nikole. Umjesto toga učenici iz Tübingena i Reutlingena sudjelovali su na literarnome natječaju „Pismo svetom Nikoli“. Na učiteljičinu je e-poštu stigao pregršt maštovitih uradaka, ne samo pisama već i likovnih radova. Izabrani su najbolji radovi u dvjema kategorijama: mlađi učenici (od predškole do 4. razreda) i stariji učenici (od 5. do 12. razreda).
Ovim putem čestitamo pobjednicima – Mirjam Vukoji, učenici 6. razreda iz Tübingena i Tinu Pejiću, učeniku 2. razreda iz Reutlingena. Oni će svoja pisma pročitati tijekom svetih misa na blagdan svetoga Nikole te dobiti zasluženi poklon-paket. A sve ostale učenike zasigurno će razveseliti poklon koji su dobili u tjednu uoči Nikolinja – knjige na hrvatskome jeziku. Draga djeco, uživajte u čitanju i sretan vam blagdan svetoga Nikole!

objavio: Marina Ulaković   datum: 4. 12. 2020.

Literarni natječaj „Pismo svetom Nikoli“

objavio: Marina Ulaković   datum: 4. 12. 2020.