Od srca HVALA našim partnerskim udrugama i domaćinima iz Italije

Hrvatska nastava – Koordinacija Stuttgart i Hrvatsko prosvjetno društvo Stuttgart od srca zahvaljuju partnerskim udrugama Hrvatsko-talijanski mozaik Rim i Jedna musika iz Kruča na svesrdnoj podršci i pomoći u organizaciji i realizaciji projekta Tragovima Hrvata u Italiji pod pokroviteljstvom Središnjega državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske. Sa spomenutim smo udrugama u Rimu, 26. svibnja, potpisali pakt o bratimljenju, stoga vjerujemo da ćemo nastaviti suradnju i uskoro ostvariti nove zajedničke projekte! Od srca ogromna hvala svima koji su nas tako srdačno ugostili u Rimu i Molizeu: predstavnicima i članovima partnerskih udruga, članovima hrvatskih zajednica iz Rima, Kruča, Filića i Mundimitra te brojnim pojedincima koji su se toliko trudili oko nas, a bili su zbilja brojni: roditelji učenika, svećenici, načelnici, pjesnici, vodiči, vozači i brojni drugi… Vaša gostoljubivost i srdačan prijem pun ljubavi, iza kojeg se krije ogroman rad, trud i puno uloženoga vremena dirnuli su nas u srce i jednostavno oduševili! Svima vam velika hvala!

objavio: Ivana Nosić   datum: 10. 6. 2022.

Od srca HVALA našim partnerskim udrugama i domaćinima iz Italije

objavio: Ivana Nosić   datum: 10. 6. 2022.